Skontaktuj się z nami poprzez email: Kontakt

O nas

Centrum Głuchów to jedno z ważniejszych miejsc na handlowej mapie Polski. Dystrybuowany tu asortyment to nie tylko odzież damska, męska, czy dziecięca, ale również akcesoria, w postaci galanterii i biżuterii, a nawet kosmetyków.
Już od ponad dwudziestu lat ten konglomerat handlowy zrzesza producentów, importerów, hurtowników i kupców z całej Polski, a także Europy oraz umożliwia nie tylko przeprowadzanie transakcji, ale również zawieranie nowych znajomości, których konsekwencją jest długoletnia współpraca, budowanie spójnej strategii sprzedażowej oraz wspólne eksplorowanie rynku odzieżowego.
Początek Centrum Głuchów datuje się na rok 1994, przestrzeń ta była latami modyfikowana, tak, by jak najlepiej zaspokajać potrzeby hurtowników i ułatwiać intuicyjne poruszanie się po obiekcie. Obecnie teren ten podzielony jest na rzędy oraz sektory, a te z kolei na pojedyncze stoiska handlowe. W trosce o potrzeby przybywających z różnych stron klientów w pobliżu targowiska znajduje się parking, gdzie bezpiecznie pozostawić można swój samochód oraz strefa rekreacyjna, gdzie nie tylko można odpocząć od zgiełku zakupów, ale również posilić się daniami serwowanymi przez tamtejsze stacje gastronomiczne.