Skontaktuj się z nami poprzez email: Kontakt

Sprawdź niespodzianki tego miesiąca!

Zgodnie z zapowiedziami w tej rubryce umieszczać będziemy produkty, które w danym miesiącu można będzie kupić po wyjątkowej, promocyjnej cenie! Prezentujemy nasze letnie hity, które pomogą stworzyć stylizacje nawiązujące do najmodniejszych trendów, a to wszystko w atrakcyjnej cenie.

Kombinezon z dekoltem w stylu hiszpańskim — kombinezony stanowią obecnie dużą konkurencję dla sukienek. Sięga po nie coraz więcej miłośniczek mody, które chcą wyróżnić się z tłumu i zachwycić otoczenie swoimi wyszukanymi stylizacjami. Kombinezon ma krótkie nogawki i krótkie rękawy, co w połączeniu z białym kolorem stanowi świetną propozycję na cieplejsze dni. Elementem, który tworzy klimat tego stroju jest oczywiście najmodniejszy w tym sezonie dekolt w stylu hiszpańskim, szeroki, opadający poniżej ramion, zmysłowo wysmuklający szyję.

Krótkie spodenki — kolejny niezbędny element w letniej garderobie, a do tego w słonecznym, pełnym optymizmu kolorze! Spodenki mimo swej długości są bardzo eleganckie, wszystko za sprawą materiału o wzorze w stylową pepitkę oraz detali, które dodają szyku, czyli mankietom oraz zaprasowanym kantom. Krótkie spodenki w połączeniu z białą koszulą i butami na wysokim obcasie będą stanowić odważną i stylową kreację na wieczorne wyjście. Efekt gwarantowany!